MVDr. Martina Jureková

MVDr. Martina Jureková

Veterinárna lekárka

Veterinárnu medicínu som vyštudovala na Univerzite veterinárneho lekárstva a farmácie v Košiciach a vytúžený doktorský titul som získala v roku 2017.

Počas štúdia som praxovala vo veterinárnej ambulancii pre malé zvieratá, ako aj asistovala pri dozore na konských pretekoch, ktoré dnes už ako veterinárna lekárka vykonávam samostatne.

Po ukončení štúdia mi bolo umožnené sa ďalej prakticky zdokonaľovať a to na stáži na Tierärztliche Hochschule Hannover v Nemecku. Po jej absolvovaní som v Nemecku pracovala na dvoch ďalších klinikách s rozličnými špecializáciami a v roku 2019 som získala aprobáciu veterinárneho lekára pre spolkovú republiku Baden - Württemberg.

Po týchto skúsenostiach som sa presunula bližšie k domovu na nonstop kliniku do Rakúska, Neusiedl am See.

Vzhľadom na sťažené cestovanie v období začínajúcej sa pandémie som začala pracovať na Slovensku vo veterinárnej klinike VetPoint, kde som veľmi rada zotrvala do dnešného dňa.

Venujem sa internej medicíne, najmä však dermatológii a cytológii a teším sa na ďalšiu spoluprácu s MVDr. Ondřej Škor, dipl. ECVIM-CA v oblasti onkológie, ktorá bude na Slovensku jedinečná.

Vo svojom voľnom čase sa rada venujem svojim koňom a už od detstva aj parkúrovému skákaniu, ako aj výstavám psov a výcviku obrany so svojim pyrenejským horským psom.

Taktiež rada hrám tenis a lyžujem. Nikdy neodmietnem dobrý film, pričom mi okrem partnera robí spoločnosť aj kocúr Miki.

  • 2011 - 2017 Štúdium na Univerzite veterinárskeho lekárstva a farmácie v Košiciach. Prax počas štúdia – veterinárna ambulancia pre malé zvieratá Valvet, Stupava
  • 2017 Tierärztliche Hochschule Hannover, Nemecko - asistujúci doktor
  • 2017 X bionic equestor sphere – FEI European jumping championship pre mladých jazdcov, juniorov a deti a x-bionic summer tour CSI 4* CSI 2* CSI 1*, Šamorín masters CSIO 3*
  • 2018 Klinika Bieberstein, Cham, Nemecko - stáž
  • 2018 Equestrian centre Opfenbach, Dr. Assmann - veterinárna lekárka
  • 2019 Klinika Waldhausen, Dr. Eberhard Mettenleiter – veterinárna lekárka
  • 2019 - 2020 Nonstop klinika pre malé zvieratá Neusiedl am See, Rakúsko - veterinárna lekárka
  • 2020 - súčasnosť Klinika VetPoint v Bratislave - veterinárna lekárka

Objednajte sa na vyšetrenie

Sme tu pre Vás počas našich ordinačných hodín
+421 948 029 674